Tarih: 2022

Extraordinary Attorney Woo

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 2

Zeki Woo Young-woo, büyük bir hukuk firmasındaki yeni avukat ve otizm spektrumundaki bir kadın olarak hem mahkemede hem de dışarıda çeşitli zorluklarla boğuşur.

Fly to the Dance

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

New York ve Los Angeles şehirlerine yolculuklarında bir dansçı ekibini takip ediyor. Dansçılar, birlikte seyahat etmenin keyfini çıkarırken, Amerikan kalabalıklarını yerinde gösterilerini izlemek için toplayacaklar.

Anna

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 2

Dizi, söylediği küçük bir yalan yüzünden başkasının hayatını yaşayan bir kadın hakkındadır. Yoo Mi küçük bir yalan söyledi ve bu olay Yoo Mi’nin başka birinin hayatını yaşamasıyla sonuçlandı. Hyun Joo, hayatını; kendisini herkesin üstünde tutarak yaşayan birisidir, insanlara ne kibar davranır ne de kötü. Yoo Mi ile görünmez bir gerginliğin olduğu ilişkisi vardır. Ji Hoon, […]

Café Minamdang

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 2

Her şeyi bildiği varsayılan bir şamanın hizmetlerini sunan şüpheli bir işletme, azimli bir komiserin dikkatini çeker.

Becoming Witch

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

Dizi, tamamen farklı geçmişlerden gelen üç kadının öldürmek istedikleri düşmanlarla karşı karşıya kalmalarını konu alıyor.

La casa de papel: Korea

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 6

Bir grup hırsız, Kuzey ve Güney Kore’nin ortak darphanesini ele geçirince; polis, rehineleri kurtarıp hırsızları ve gizemli elebaşlarını yakalamak için harekete geçer.

Love the Way You Are 2022

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

Dizi, Yin Yi Ke ve çocukluk arkadaşı Xu Guang Xi’nin tatlı aşk hikayesini anlatmaktadır.

Alchemy of Souls

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Drama kurgusal bir ülkede, hayata geri dönen ruhlar etrafında dönmektedir. Tarihte veya haritalarda olmayan bir ülke olan kurgusal Daeho ulusunda geçen fantastik-romantik dizi, “hwanhonsool” (ölülerin ruhunun yaşama dönüşü) ile insanların ruhlarını değiştiren sihir nedeniyle kaderleri çarpışan insanların hayatlarını sergilemektedir.

Jinxed At First

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 6

Jinxed At First dizisinde, gittiği her yerde kadınlar arasında popüler olan Gong Soo-Gwang (Na In-Woo) yakışıklılığıyla her zaman gözleri üzerine çekmektedir. Şansız bir adam olarak da bilinen Gong Soo-Gwang (Na In-Woo), her zaman insanlardan uzak durmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda Seodong Market’in özel bir uğursuzluğu ile tanınan balık satıcısıdır. Lee Seul Bi (Seohyun) ise bir servet […]

It’s Beautiful Now

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

Dizi birileriyle çıkmak ve evlenmek istemeyen mevcut neslin gerçekçi hikayesini ele almaktadır. Lee Hyun Jae boşanma avukatıdır. Gerçekten hoşlandığı birini bulamadığı için flört veya evlilikle hiç ilgilenmiyordur. Ancak Hyun Mi Rae adındaki bir kadınla tanışınca her şey değişir.

New Normal Zine

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 2

Dizi, yavaş ve sakin bir hayat yaşamak isteyen ancak katıldığı bir dijital dergi sonrası modanın ön saflarında savaşan editör Cha Ji-min’in etrafında dönmektedir.

Link: Eat, Love, Kill

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 0

Yaklaşık 20 yıl önce Eun Kye-Hoon’un ikiz kardeşi kaybolmıştur. Artık bir yetişkin biridir ve bir şef olarak çalışmaktadır. Eun Kye-Hoon, ikiz kardeşinin kaybolduğu yerde bir restoran açmaya karar verir. No Da-Hyun ile neşe, keder ve acı gibi duygularını paylaşmaya başlarlar. Bu arada, No Da-Hyun hayatında hiç şansı olmayan bir kadındır. Özellikle erkekler konusunda şanssızdır.

Astrophile

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Dizi, bir alışveriş programının sunucusu olan Nubdao ile anonim bir ressam olan Kimhan’ın (Bright) romantik hikayesini anlatmaktadır. İkili, Nubdao üniversite son sınıf öğrencisiyken tanışırlar ve Kimhan ona ilk görüşte aşık olur. Ancak kader onları ayırır ve yıllar sonra tekrar bi araya getirir.

Insider

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Dizi, bir soruşturma için gizli bir görevdeyken her şeyin sarpa sarmasıyla kendisini hapishanede bulan Kim Yo-Han’ın (Kang Ha-Neul) etrafında dönmektedir. Hapishanede kumar oynarken kaderini değiştirmek için bir kart eli elde etmeye çalışır.

Cleaning Up

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Dizi, kendilerini bir anda finansın karanlık dünyasında bulan hizmetçilerin hikayesini anlatmaktadır. Bir finans şirketindeki temizlik çalışanları, içeriden birilerinin konuşmasına kulak misafiri olduktan sonra kendilerini finansın karanlık dünyasında bulurlar.

Why Her?

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Dizi, hayatı boyunca sadece başarılı olmak için çabaladıktan sonra içinde bir boşlukla yaşayan soğuk kalpli avukat Oh Soo Jae ve onu korumak için her şeyi göze almaya hazır olan hukuk öğrencisi Gong Chan’in etrafında dönmektedir.

Doctor Lawyer

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Doctor Lawyer dizisi, uydurma bir ameliyatta her şeyini kaybettikten sonra tıbbi uygulama hatası avukatı olan dahi bir cerrah ve bu ameliyatta ailesinin tek üyesini ve sevgilisini kaybeden Tıbbi Suçlar Dairesi’nden bir savcı hakkında yürek ısıtan bir hikayeyi konu alıyor. Birlikte, insanların hayatlarının öneminin güç ve zenginliklerine göre sıralandığı sisteme karşı çıkarlar ve buna inananları cezalandırıp, […]

Eve

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

Dizi, bir chaebol’ün tüm ülkeyi şok eden 2 trilyon wonluk boşanma davasının iç hikayesini anlatan romantik bir melodramdır. Bu ölümcül intikam hikayesi, Kore’nin ilk yüzde 0,1’ini aşağı çekmek için 13 yıl süren bir planın iç yüzünü göstermektedir.

Binary Love

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 5

Dizi, bazı konularda iyi olan ancak diğer her şeyde korkunç derecede başarısız bir öğrenci olan Zhou Lin Lin’in ve çok iyi bir öğrenci olan Fang Yu Ke’nin acı-tatlı aşk hikayesini anlatmaktadır. Lin Lin başarısız bir öğrencidir ancak bu başarısızlığına rağmen Fang Yu Ke’nin kendisi için hazırladığı titiz çalışma planı sayesinde ülkenin en iyi üniversitesine kabul […]

Be Mbitious

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Dans ekibi oluşturmak için inanılmaz becerilere ve harika kariyerlere sahip 40 hevesli solo dansçı sahnenin etrafında toplanır. Sadece seçilen dansçılar bir sonraki hayatta kalma şovu “Street Man Fighter”da yer alma şansına sahip olacaklar. Özel dans ekibi “Mbitious” un son üyeleri olarak kimler seçilecek?

Filtrele