Tarih: 2022

Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni Naru nante

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

Takanashi Hinako, 30 yaşında bir ofis çalışanıdır. 8 yıldır aynı şirketin Halkla İlişkiler bölümündedir. Her gün, şirketin karizmatik başkanından “imkansız” görevler almaktadır. 6 yıldır, işindeki meşguliyet nedeniyle ne aşk yaşamış ne de gelecekle ilgili planlar yapabilmiştir. Bir gün, başkan Hinako’ya her zamankinden de “imkansız” bir görev verir: Şirketin yan kuruluşunun başkanı olmak.

Koisenu Futari

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

Sakiko her gün romantizm olmadan yaşar ve annesinin onu evlendirmek için her zaman acele etmesinden hoşlanmaz. Bir gün Sakiko, kohai’ının projesini kontrol etmek için bir süpermarkete gider. Süpermarketten bir görevliyle tanışır ve ona “aşık olmayan insanlar var” demesi onu rahatlatır. Sakiko daha sonra Aromantik ve Aseksüel gibi kelimelerle tanışır.

Through the Darkness

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Through the Darkness dizisi, ‘Profil Oluşturma’ ifadesinin ilginç hale geldiği ve psikopatlar hakkında hiçbir fikrin olmadığı zamanlarda, kötülüğün zirvesinde olan seri katillerin zihinlerini okumak için mücadele eden profil uzmanlarını konu alıyor. İnsanların zihinlerine yakından bakabilen ve ceza davalarında herkesin yapabileceğinden daha derine inebilen suç profili uzmanı Song Ha-Young (Kim Nam Gil), seri katillerin profillerini çıkarmaya […]

Dr. Park’s Clinic

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Dr. Park Won Jang yakın zamanda kendi dahiliye kliniğini açtı. Amacı, yetenekli bir doktor olarak tanınmak ve bu süreçte çok para kazanmaktır. Kendi kliniğini açarsa paranın yakında geleceğini düşündü. Park Won Jang için gerçeklik biraz farklı. Kliniğine çok az hasta geliyor ve iflas etmek üzere. Kliniği kurtarmak için mücadele ediyor. İşleri daha da kötüleştirerek, saç […]

Shinbun Kisha

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 6

Kendini işine adamış bir gazeteci, güçlü düşmanları onun yaptığı haberleri etkisiz hâle getirmeye çalışırken bile, bir yolsuzluk skandalına dair gerçeğin peşine düşer.

DNA Mate

9 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

DNA Mate, kardeşlere, yani DNA eşlerine odaklanan gözlemsel bir realite şovudur. Ünlülerin günlük hayatlarını ve benzersiz dinamiklerini diğer kardeşlerle birlikte keyifle izleyebiliriz.

Tracer

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Tracer, Seul Bölge Ofisi’nin Vergi Bölümü’nde Hwang Dong Joo (Im Siwan) yeni atanan takım yöneticisidir. Yakışıklı görünüşü ve keskin dili ile tanınan birisidir. Kendi dişini sıkarak ulaştığı bu bölüme başkalarının rüşvet ve haksızlıkla gelmesine karşı içinde beslediği intikamı konu alıyor.

Ghost Doctor

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 6

Dizi, birbirinin tam zıttı olan iki doktorun etrafında dönmektedir. Öldükten sonra bile hastaneden çıkamayan hayalet doktorların ve hastaların yürek burkan hikayesini anlatan drama da; beklenmedik bir olay sonrasında farklı yeteneklere, geçmişlere ve mizaçlara sahip iki doktorun ruhları yer değiştirir.

Filtrele