⚠️ 1.04.2023 Tarihinden itibaren yeni bölüm eklenmesi sonraki duyuruya kadar askıya alınmıştır. Mevcut bölümleri izlemeye devam edebilmek için ücretsiz üye olduktan sonra giriş yapmanız gerekmektedir. ⚠️

Nothing Serious (2021)

8.5 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Nothing Serious (2021)

Woo Ri ve Ja Young, konu romantik ilişkiler olunca pek de başarılı sayılamayacak iki bekardır. Woo Ri roman yazarı olmak istese de halihazırda cinsellik ile ilgili köşe yazıları yazan 33 yaşında çaylak bir gazetecidir. Ja Young ise 29 yaşında son derece gözüpek, 30'una hayatına çeki düzen vermiş bir şekilde girmek için çaba sarfetse de başarısız olmuş ve borç batağına batmıştır. Üstelik erkek arkadaşı ilişkilerinin ilk ayında onu terk eder. Gönül işlerine kendisini kapattığını söylese de Woo Ri ve Ja Young bir çöpçatanlık uygulaması üzerinden tanışırlar.
4 Temmuz

Fragrance of the First Flower

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 6

Lisede ön yargı ve korkuyla ayrılan, daha sonra tekrar bir araya gelen ve asla hayal etmeye cesaret edemeyecekleri bir aşka yelken açmak isteyen iki kadının hikayesi.

Fragrance of the First Flower

2 Nisan

Not Me

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 14

Black ve White birbirleriyle bağlantısı olan ikizlerdir. Anne ve babalarının boşanmasıyla, White’ı babası ülke dışına götürmüştür ve aileleri ikiye bölünmüştür. On beş yıl sonra artık yetişkin olan White, Tayland’a geri döner. Bir gün birdenbire White kendi öldürücü bir acı hisseder. Hastanede iyileşmiştir ama nedeni belli değildir. Daha sonra çocukluk arkadaşı Tod’dan bir telefon alır. Arkadaşı […]

Not Me

12 Mart

Liar x Liar (2021)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Minato bir üniversite öğrencisidir ve mikrop korkusu vardır bu yüzden güzel görünmekle ilgilenmemektedir. Annesinin yeniden evlenmesinden üvey kardeşi olan Toru ile birlikte yaşamaktadır. Bu arada Toru yakışıklı ve kızların duygusuyla oynayan biridir. Karşısına çıkan kızlara karşı koymuyor ve kızların onu terk etmesine de engel olmuyordur. Minato, Toru’dan ve kızlarla olan ilişkilerinden rahatsızdır. Toru ve Minato, aynı yaşta ve aynı üniversitede okumaktadır ve ikisi de dışarıdayken Toru’nun Minato’ya 2 metreden yakına yaklaşmayacağı konusunda bir anlaşmaları var. Bir gün Minato arkadaşının isteği üzerine makyaj yapar ve arkadaşının lise üniformasını giyer. Halk arasında dolaşırken Toru ile tanışır. Beklenmedik bir şekilde ona kimliği hakkında yalan söyler ve lise öğrencisi olduğunu söyler ve Toru da ona ilk görüşte aşık olur.

Liar x Liar (2021)

5 Mart

Spiritwalker (2021)

8.5 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Hafızasını kaybeden ve ardından her on iki saatte bir yeni bir bedende uyanan bir adamın etrafında dönen bir fantastik aksiyon filmi.

Spiritwalker (2021)

5 Mart

The Game Caterers

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 3

PD Na Young Seok ile bir iş gezisi programı. Yanında çeşitli oyunlar ile birlikte resmi etkinliklere ve eğlence programlarını ziyaret ediyor.

The Game Caterers

27 Şubat

Unexpected Business

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 13

Cha Tae Hyun ve Jo In Sung’un küçük bir süpermarketin yöneticisi olduğu bir varyete şovu. Gösteri, tüm hayatlarını şehirde geçiren bu iki adama kırsalda yaşama şansı verecek. Mahalleye karışacaklar ve bazen meşgul, bazen de sessiz olan bir süpermarketi yönetmenin iniş çıkışlarını deneyimleyecekler. Gösterinin kilit noktası, güzel kırsal manzaraların yanı sıra süpermarkete giden insanların farklı ihtiyaçlarına […]

Unexpected Business

17 Şubat

Paint with Love

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 12

Bir reklam şirketinin CEO’su olan Maze, bir ünlünün düğününde resim yapması için ressam Phab’a teklifte bulunur. Ancak Phab hiç kimse için çalışmak isteyemeyen, borçları dağ olmuş bir sanatçıdır. El mecbur bir şekilde Maze’in teklifini kabul eder ancak düğünde feci bir kaza yaşanır ve Phab, Maze’e borçlanır. Borçlarını ödeyebilmek için onun şirketinde çalışmaya başlar. Pek dostane […]

Paint with Love

17 Şubat

You’re So Precious to Me (2021)

9.5 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Hayatı boyunca yalnız kalan Jae Shik, kendisinden başka kimse için endişelenmek zorunda kalmamıştı. Sürekli paraya ihtiyaç duyan, sonunda işe yaradığı sürece herhangi bir işi kabul etmekten çekinmez. Bu nedenle, hatırı sayılır bir miktar kazanma fırsatı geldiğinde, ikinci kez düşünmez. Ancak bu kararın hayatını sonsuza dek değiştireceğini bilmiyordur.

Başına gelen trajediyi anlayamayacak kadar genç olan Eun Hyen, hayatının sonsuza dek değiştiğinden habersizdir. Kör ve sağır olan Eun Hye’nin onunla ilgilenecek kimsesi yoktur; en azından Jae Shik gelene kadar. Engelli bir çocuğa bakıcı olarak cömert bir miktar almayı uman Jae Shik, gönüllü olarak Eun Hye’ye “baba” rolünü üstlenir. Ancak, onunla hayat, hayal ettiğinden çok farklı olur.

Eun Hye ile iletişim kurmanın yollarını bulurken, Jae Shik’in etrafına ördüğü duvarlar yavaş yavaş parçalanmaya başlar ve kendisinden başka birine bakmayı öğrendiğinde hayatları sonsuza kadar değişir. Ancak bu değişiklik, eylemlerinin ardındaki gerçek ortaya çıktığında onları bir arada tutmaya yeterli olacak mı?

You’re So Precious to Me (2021)

14 Şubat

Outrun by Running Man

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 14

Kim Jong Kook, HaHa, Jee Seok Jin, Song Ji Hyo ve Yang Se Chan, çılgın rekabet maçlarından süperstar konuklara kadar hit “Running Man” serisinin bu orijinal uyarlamasında birleştiler ve büyüyorlar.

Outrun by Running Man

13 Şubat

The Book of Fish (2021)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

1801’de yeni bir kral, bir alimi bir adaya sürgün etmeye karar verir ve burada Konfüçyüsçülüğe hayran olan ve deniz hakkında büyük bilgisi olan genç bir balıkçıyla tanışır. Büyülenen bilgin, balıkçının yardımıyla deniz hakkında bir kitap yazmaya karar verir.

The Book of Fish (2021)

3 Şubat

Three Sisters (2021)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

“Sevgili mahvolmuş kız kardeşlerim, neden hepimizin sonu böyle oldu?”

Üç kız kardeş kendi sorunlarıyla boğuşmaktadır. Hee Sook (Lakabı: Bayan Üzgünüm) ailesi tarafından ihmal edilir. Mi Yeon (Lakabı: Bayan Sadık), kocasının bir ilişkisi olduğuna tanık olur. Ve Mi Ok, (Lakabı: Bayan Sinirli), sadece tuhaf biridir, her zaman sarhoş ve hayattan bıkmış durumda. Kız kardeşler babalarının doğum günü için toplanmaya karar verirler. Peki onları bu toplantıda neler bekliyor? Günü geldiğinde göreceğiz…

Three Sisters (2021)

3 Şubat

The Falls (2021)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Kovid 19 karantinası sırasında anne ve kızı arasındaki ilişki beklenmedik bir hal alır.

The Falls (2021)

30 Ocak

Character (2021)

7 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Yamashiro Keigo, popüler bir manga sanatçısı olmak ister. Çizime doğal bir yeteneği vardır ancak iyi kişiliği nedeniyle kötü karakterler yaratamaz. Bu yüzden de bir manga sanatçısına asistanlık yapmaktan öteye geçemez. Manga sanatçısının isteği üzerine, mutlu bir ailenin eskizini çizmek için bir eve gider. Ancak orada dört ceset ve yabancı bir adamla karşılaşır. Keigo, polise hiçbir şey bilmediğine dair yalan söyler ve gördüğü adamı, “34” adlı mangasının kötü karakteri olarak çizmeye karar verir. Manga yayınlandığında, büyük başarıya ulaşır ve Keigo’nun hayali gerçek olur. Fakat o sırada, mangasında çizdiklerine çok benzer cinayetler gerçek hayatta gerçekleşmeye başlar. Katil, Keigo’nun karşısına çıkar…

Character (2021)

26 Ocak

Tokyo Revengers (2021)

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Hanagaki Takemichi, 26 yaşında bir işsizdir ve sefil bir hayat sürdürmektedir. Bir gün, ortaokul aşkı Tachibana Hinata ve erkek kardeşi Tachibana Naoto’nun Tokyo Manjikai Çetesi tarafından öldürüldüğünü öğrenir. Ertesi gün, istasyonda yürürken biri tarafından ittirilir ve raylara düşer. O anda, 10 yıl öncesine geri döner. Orada Naoto’yu bulur ve kendisinin ile kız kardeşinin 10 yıl sonra öldürüleceğini söyler. Bununla beraber günümüz değişir. Naoto, bir dedektif olur ve çete tarafından öldürülmez ancak Hinata’nın kaderi aynı kalır. Takemichi ve Naoto, Hinata’yı kurtarmak için geçmişe yolculuk edip çeteyi yok etmeye karar verir.

Tokyo Revengers (2021)

26 Ocak

Natsu e no Tobira: Kimi no Iru Mirai e (2021)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Hikaye 1995 yılında geçmektedir. Soichiro Takakura ( Kento Yamazaki ) bir bilim insanıdır. Matsushita ise, Soichiro Takakura’nın rahmetli babasının bir arkadaşıdır. Bir gün Matsushita ölür ve ölmeden önce Soichiro Takakura’dan plazma depolama pilini tamamlamasını ister. Soichiro, ölen Matsushita’nın isteklerini yerine getirerek bir plazma depolama pilini tamamlamanın eşiğindedir ve bu konuda bir robot geliştirmektedir. Riko Matsushita, ölen Matsuhitanın kızıdır ve iş ortağı Soichiro Takakura ile nişanlıdır. Soichiro Takakura, günlük yaşamında kedisi Pito ve nişanlısı Riko ile çok mutludur. Bir gün, Soichiro Takakura, nişanlısı Riko tarafından ihanete uğrar. İhanete uğrayan Soichiro, şirketinin kontrolünü ve geliştirmekte olduğu robot ile plazma depolama pili üzerinde yaptığı tüm işi kaybeder. Soichiro Takakura daha iyi bir gelecek bulma umuduyla kendini “soğuk uyku” dondurma makinesine yerleştirir. Uyandığında 2025 yılında olduğunu keşfeder.

Natsu e no Tobira: Kimi no Iru Mirai e (2021)

26 Ocak

Uncle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 16

Uncle sitcom Kore uyarlaması olan dizide dolandırıldığı için tüm mal varlığını kaybeden Joon-Hyeok (Oh Jung-Se) popüler olmayan bir müzisyendir. Hayatının kötü zamanlar yaşayan Joon-Hyeok tamamen dibi görmüştür. Ablası 12 yıllık evliliğinde sonra boşanmış bir kadındır. Oğlunun velayetini almaya çalışan eski kocası ve annesiyle uğraşmak zorundadır. Bir gün Joon-Hyeok ilişkisini kestiği Ablası Joon-Hee’nin (Jeon Hye-Jin) OKB […]

Uncle

24 Ocak

Mairunovich

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Kinoshita Mairu, kendisinin çirkin olduğunu düşünen ve okuldakiler tarafından “zehirli mantar” diye çağrılan bir lise öğrencisidir. Bir gün okulun yakışıklı ve havalı çocuğu Kumada Tenyu, onu hızlıca sevimli bir kıza dönüştürür. Mairu kendini değiştirmeye çalışırken bir yandan da gerçek aşkı aramaya başlar.

Mairunovich

22 Ocak

Tomb of the River (2021)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Gangneung’daki en büyük tatil beldesini inşa etme projesi çerçevesinde, farklı amaç ve menfaatleri olan kuruluşların hırsları, komploları ve ihanetleri hakkında bir aksiyon filmi.

Tomb of the River (2021)

18 Ocak

A Year-End Medley (2021)

9.5 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Happy New Year, ‘Emross Hotel’in arka planında anlatılan genç bir erkek ve kadının kendini iyi hissettiren bir romantik komedisidir. Yılbaşı tatillerinde Hotel Emross’ta tanışan insanların hikayeleri var. Her birinin ilişki kurmak ve ilişki yaratmak ya da sadece nostaljik olmak için kendi hafızası vardır.

A Year-End Medley (2021)

15 Ocak

Filtrele